м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Книжки, що подарують тепло

06.11.2018

Нові зорі: романи, що змінюють світогляд


    Що спіткає людей чинити опір власній долі та припускатися помилок? Як знайти себе і своє «місце під сонцем»? Чи можуть надзвичайніздібності повернути втрачені сімейні зв’язки?
    Герої цих історій запалюють власні зірки та попри всінегаразди, прокляття або зради шукають відповіді на ці запитання.  До вашої уваги три книги, які здатні змінити світогляд і дозволять побачити життя під іншим кутом.


Дара Корній Сузір’я Дів

Про книгу
        Є таке сузір’я, в якому кожна жінка від народження маєсвою зорю. Є така й у Василини — представниці давнього шляхетного роду Коморовських. Мабуть, ця зоря й оберігає дівчину в складні моменти. А може, її захист — то старовинний оберіг, подарований бабусею Терезою? Чи то сама бабуся,яка душею-зіркою-птахою прилинула до онучки, щоб уберегти її від чогось лихого?
    «Сузір’я Дів» — то плетиво жіночих доль, пов’язанихдавнім амулетом, фатальним прокляттям і родинною історією, яка рясно скроплена моторошними таємницями, лукавими інтригами, безневинною кров’ю, підступними зрадами, безоглядною самопожертвою, справжнім коханням, що густим шлейфом тягнеться за Василиною від XVІІІ століття і до наших днів.

Для кого ця книга
    Книга сподобається всім, хто обожнює загадкові таємниці, моторошні інтриги та історії про справжнє кохання. 

Чому ми вирішили видати цю книгу
    Книга написана лауреатом премії «Коронація слова», володаркою відзнаки «Золотий письменник України», авторкою більше десяти романів, більшість з яких ставали бестселерами. Ми вважаємо, що читачі іззахопленням поринуть у нову соціально-психологічну історію від популярної української письменниці Дари Корній.

Фішки книги
    Книга вирізняється особливістю написання від попередніх творів авторки. «Сузір’я Дів» написано не у звичному стилі фентезі, а у новому – психологічно-соціальній прозі. Сюжет роману спирається на українськуминувшину та реальну історію, тому Дара Корній залучила до роботи краєзнавців. Вромані наведено інформацію про період правління родів Потоцьких і Коморовських.


Про автора
    Дара Корній (Мирослава Замойська) — українська сучасна письменниця, журналістка, волонтерка. Народилася 20 вересня 1970 року в селі Секунь Волинської області. Пише і для дітей, і для дорослих, гармонійно вплітаючи в сучасний світ елементи слов’янської дохристиянської міфології, майстерно використовуючи для цього народні казки, легенди, обряди й замовляння. Золотий письменник України. Лауреат третьої премії конкурсу «Коронація слова-2010» за перший роман «Гонихмарник». Другий твір письменниці — роман «Тому, що ти є» — став «Вибором видавців» у конкурсі «Коронація слова - 2011». Роман «Зворотній бік світла» — «Вибір видавців» 2012 року. Перу письменниці також належать книги «Зірка для тебе» (2013), «Зворотний бік темряви» (2013), «Щоденник мавки» (2014), «Зворотний бік сутіні» (2016), «Чарівні історії українського міфу» (2017) та інші.

Цитати з книги
Народження
У цьому сузір’ї зірки запалюють люди. Ось невдовзі й ми зтобою засвітимо там зірку. Бо, коли в нас народиться донечка, у сузір’ї Дівзаясніє нова зоря.
Коморовське прокляття
Немає нічого жахливішого від батьківського прокляття. Івід синівського теж… Гроші, маєтки, титули, слава, пожертви на монастирі,побудова храмів не вберегли їх від кари – чи то людської, чи Божої, чи простовід справедливої.
Кров
Мені твої срібні крила допомагають літати. І тому явстигатиму на допомогу, щойно покличеш. Бо ти – моя кров. А кров – це те, щоробить нас людьми. Кров – це те, що робить нас особливими. І вона нас береже,навіть якщо ми не хочемо і не розуміємо всієї цінності цього дару. Бо кров – цепам’ять роду.
Кохання
Колись бабуся Тереза казала, що сліпо обожнювати можнатільки власних синів, але в жодному разі не чужих. Пам’ятай, Василинко, про це. Я припустилася непоправної помилки. Надто сильно кохаю чоловіка, який незаслуговує мого кохання.
Правда
Правда буває різною. І в кожного вона своя. Коли вамкажуть, що існує одна істина і сто правд – це не кокетство, це дійсність.

 

Про книгу
    Простіше сказати, чого в цій книжці немає, ніж перелічитивсе, що в ній є. Нудно не буде! Неймовірно динамічний сюжет, який від першої доостанньої сторінки втримує увагу читача. Авторка  майстерно, наче ілюзіоніст, змішує долі, часі події, додає нових персонажів, нові сюжетні колізії, нові риси до портретівголовних героїв.
    Очима близнят Джуд і Ноа читач бачить світ, який стрімко змінюється. У ньому підліткові так важко знайти себе і своє місце, відстоятивласне право бути інакшим. Ця книжка про родину, про міцний зв’язок між близнятами та про вибір дорослих, який впливає на долі дітей. І про кохання, його руйнівну та цілющу силу, про біль, якого воно може завдати, і про зцілення через прощення та прийняття. А ще про силу мистецтва й творчу енергію, яка повертає до життя, дарує надію та творить магію. Цей неймовірно світлий роман допомагає зрозуміти, який неоднозначний, строкатий і веселковий наш світ.

Для кого ця книга
    Книга розповість про сімейні проблеми, міцний зв’язок між близнятами, кохання і біль. Вона сподобається всім, хто захоплюється загадковими сімейними таємницями, незвичайними сюжетними колізіями та динамічними подіями.

Чому ми рішили видати цю книгу
Книга «Я віддам тобі сонце» відзначена багатьма преміямита відзнаками, вийшла друком у 47 країнах та стала світовим бестселером. Ми вважаємо, що ця книги втримає увагу українського читача від першої до останньоїсторінки.

Фішки книги
Особливість цієї книги – динамічний сюжет про родиннізв’язки і силу мистецтва, завдяки чому вона отримала багато позитивних відгуківвід авторитетних журналів та газет, а також від інших авторів бестселерів. Зокрема, автор трилогії-бестселерів «Дім дивних дітей»Ренсом Ріггз зазначив, що цей роман «настільки живий, що його сторінки практично світяться в темряві», а відома ірано-американська письменниця, авторка бестселерів циклу книг-антиутопій «Зруйнуй мене»Тахіра Махі написала, що роман Дженді Нельсон «яскравий, захоплює дух і насичений пристрастю».

Про автора
Дженді Нельсон – американська авторка, колишній літературний агент, навчалася в Корнелльському та Браунському університетах, атакож у Вермонтському коледжі образотворчих мистецтв. Живе в Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Дебютувала в 2010 році з романом «Небо всюди», який відразустав бестселером, зібрав велику кількість позитивних відгуків в різних журналахі був названий «дослідженням горя, любові і життя».

Цитати з книги
Як перетворитися на невидимку
Щоб уникнути з-перед чужих очей, відріжте три фути свогобілявого волосся, а решту сховайте під чорну шапочку. Татуювання також ніхто немає бачити. Носіть тільки лантухуваті худі, завеликі джинси та кеди. І невідсвічуйте.
Тисяча життів
Я починаю бігти, починаю перетворюватися на повітря, ісиній колір ллється на мене, ллється згори, а я пірнаю в зелений, у йогорізноманітні відтінки, вони змішуються і перетворюються на жовтий, потімвідбувається лобове зіткнення з фіолетовим…Я пилососом затягаю все це в себе, усебе – і я тепер щасливий, я хапаю повітря, мені забиває дихання, і здається,наче у твоє нікчемне життя набилася тисяча життів…
Мама
Мама стала моїми справжніми очима. Здається, ніби моїхмалюнків і картин немає, допоки вона їх не побачить, вони наче невидимі, допокив неї на обличчі не з’явиться оцей вираз і вона не скаже: «Ноа, ти нановостворюєш світ. Малюнок за малюнком».
Як повернути радість
Ми з бабусею забагато чаклували на кухні, і закуховарську книгу нам правила «біблія». Щоб повернути радість у родину, у якійсталося горе, укидайте по три столової ложки розтовченої яєчної шкарлупи докожної страви.
Близнюки
Ми дихаємо, і дихаємо, і дихаємо в унісон. Вона бере менеза руку, і я згадую, як видри сплять на воді, лежачи на спинах, тримаючись одназа одну, щоб уночі течія не віднесла їх у різні боки – точнісінько так само, яклежимо оце зараз ми.

 

Про книгу
Жінки сімейства Вейверлі мають надзвичайні таланти. Настільки надзвичайні, що їм заздрять усі місцеві мешканці. А ще в їхньому садусеред інших рослин є яблуня, яка впливає на долі людей, що скуштують її плоди. Сестри Вейверлі Клер і Сідні дуже різні, та є й дещо, що їх об’єднує. Вониповинні будуть зцілити рани минулого, щоб знайти шлях до майбутнього… і людей,які їх люблять.
Чарівний романтичний роман з напруженим драматичнимсюжетом, сповнений магічного реалізму й аромату квітів…

Для кого ця книга
Книга буде цікава всім, хто обожнює містичні сюжети, сімейні драми та несподівані сплетення різних доль.

Чому ми вирішили видати цю книгу
    Книга «Садові чари» – бестселер і здобула премію  SibaBook. Ми вважаємо, що читачам буде цікаво ознайомитись з цимроманом, що сповнений вражаючих інтриг і психологічного динамізму.    

Фішки книги
Особливістю цієї книги є легкий стиль написання,незвичайний сюжет, про що свідчить багато позитивних відгуків від міжнародних газет, журналів та популярних письменників. Наприклад, сучасна американська письменниця Луан Райз підкреслила, що «Садові чари» настільки ніжний і чарівний роман, що з першої сторінки утримував мене в полоні до кінця», а авторитетна міжнародна газета Christian Science Monitor зазначила, що роман «чарівний... читачі не зможуть чинити опір».

Про автора
Сара Еддісон Аллен – сучасна американська письменниця,народилася в Ешвілі, штат Північна Кароліна, США. За роман «Садові чари» дістала премію SIBA Book і звання найкращої письменниці. Книжки Сари ЕддісонАллен перекладені 30 мовами.

Цитати
Бути Вейверлі
Клер не раз запитувала себе. Чи не через неї Сідні такненавиділа бути Вейверлі. Чи ця дитина також зненавидить усе, що пов’язане з Вейверлі? Бей цього ще не знала, але вона має дар. Можливо, Клер могла бнавчити її користуватися ним.
Витвір мистецтва
Чоловічі сідниці – справжній витвір мистецтва. У них немає нічого, крім мистецтва. Ну, майже.
Одкровення
Можливо, одного дня Сідні розповість сестрі про минулідесять років, одного дня, коли між ними вистачатиме довіри на таке одкровення,коли вона знатиме, що про це не дізнається ціле місто; однак Сідні потайсподівалася, що все це просто зникне, як не було, як фотографія, що вицвітає насонці.
Побічний ефект
Вейверлі завжди приносили вино з жимолості, щоб людимогли бачити в темряві, однак, знало про це місто чи ні, через те вино наЧетверте липня щоразу відбувалося кілька прозрінь. Таким був побічний ефектбачення в темряві – розуміння того, того ви не розуміли раніше.
З коханням усе можливе
Вона відчула це знову, цього разу більше, і її серцезакалатало сильніше. Руки Генрі піднялися до її волосся. Вона цілувала багатьохчоловіків, які її хотіли, але скільки ж часу вже збігло відтоді, коли вонацілувала того, хто її кохає. Вона забула. Вона забула, що з коханням усе можливе.