м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Книга місяця! Сторіноміка: маркетинг у пострекламну епоху.

01.10.2019

«Сторіноміка…» — це фундамент у будові прибуткової маркетингової стратегії, яка працюватиме на ефективну взаємодію між брендом і клієнтом.

Заснована на всесвітньовідомому семінарі, створеному легендарним майстром історій Робертом Мак-Кі, ця унікальна книжка адаптує мистецтво сторітелінгу на користь маркетологів, підприємців і бізнес- корпорацій. Мак-Кі, один із розробників маркетингових стратегій провідних брендів у сфері B2B й B2C, як-от Samsung, Marriott International, Philips, Microsoft, Nike, IBM та Siemens, демонструє оригінальну концепцію, що значно перевершує традиційні моделі, та навчає, як ловити «на гачок» клієнтів завдяки сюжетно- орієнтованій і мотиваційній рекламі. Автори пояснюють, що саме робить історію переконливою, і навчають застосовувати техніки сторітелінгу в бізнесі.

«Ця книжка написана для творців нового. Ми придумали дієслово «сторіфікувати», щоб ним позначити процес перетворення інформації в історію, дієприкметник «сторіфікований», щоб описати в такий спосіб змінену інформацію, а також іменник «сторіноміка», щоб дати назву усім бізнес-практикам, які базуються на історії й таким чином дають прибуток.

Різниця між інформацією та історією полягає ось у чому: інформація перераховує, що трапилось, а історія пояснює як. Інформація містить сухий перелік фактів, історія показує їх залежність. Історія усуває недоречності, концентрується на динамічних змінах, а потім формує дані в структуру, яка пов’язує події протягом певного часу в ланцюги причин і наслідків.

Потенціал «Сторіноміки» для світу бізнесу неосяжний. Маркетологи, що опанують техніки сторітелінгу, зможуть власноруч створити безцінний скарб і перенести його в майбутнє» Роберт Мак-Кі, Томас Джерас.


Роберт Мак-Кі — найзатребуваніший лектор зі сторітелінгу, член Зали слави Голлівуду та автор світового бестселера «Історії на мільйон доларів» (Story). На його семінарах навчались понад 60 володарів премії Oscar, 200 володарів премії Emmy, а також відомі письменники, продюсери, сценаристи та актори, такі як Пітер Джексон, Девід Боуї, Меґ Раян та інші. Мак-Кі є консультантом проектів у великих кіно і телекомпаніях: 20th Century Fox, Disney, Paramount та MTV.

Томас Джерас — засновник і генеральний директор Skyword, провідної компанії з цифрового маркетингу та послуг, що співпрацює з відомими брендами, як-от Samsung, Philips, Mastercard, IBM, GE, Colgate, HP. Джерас допоміг сотням маркетингових команд адаптуватися й досягти успіху в умовах постійних змін.