м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Ілюстрована історія мужності, витривалості, лідерства.

20.01.2017

Антарктична експедиція Шеклтона” Вільяма Гріла вийшла в українському перекладі.

"Я вибрав життя, а не смерть, для себе і своїх друзів... Я вірю, щонашою природою є досліджувати й пізнавати невідоме. Єдиною справжньою поразкоюбуде взагалі не досліджувати" ©

Ернест Шеклтон


До сторіччя експедиції Ернеста Шеклтона видавництво “Віват” презентує найкращу ілюстровану книжку за версією The New York Times британського ілюстратора Вільяма Грілла.

 

Ернест Шеклтон мріяв перетнути замерзле серце Антарктиди,місце лютих морів, незвіданих гір і пронизуючих кістки холодів. Але коли йогокорабель “Эндьюранс” опинився в смертельній льодовій пастці, мрії Шеклтона булизруйновані. Вони сіли на мілину в середині холодного, білого світу за тисячімиль від будинку, й тоді чоловіки з експедиції відправилися у відчайдушнийпохід по льоду в пошуках порятунку.

 

“Антарктична експедиція Шеклтона” - справжня історія проте, як Шеклтон і його команда зуміли пережити цю епічну пригоду, і є свідченнямїх великої мужності і витривалості.

 

“Антарктична експедиція Шеклтона” є унікальним візуальнимпереказом епохальної експедиції. Ретельно досліджені і інформативні ілюстраціїВільяма Грілла були створені до 100-річчя з часу історичного випробуванняШеклтона і його команди на витривалість. Діти залюбки будуть досліджуватизахоплюючі подробиці цього епохального рейсу за ілюстраціями Грілла. Вонизможуть розглянути всіх учасників команди і будову корабля, карту подорожі,спорядження і провізію, собачі упряжки - ілюстрації з документальною точністювідтворюють найдрібніші деталі експедиції. А дивовижна графіка і яскраві, контрастнікольори передають атмосферу арктичного пригоди.

 

Вільям Грілл - британський ілюстратор, його основнийінтерес полягає в описовій ілюстрації та видавничій справі. Він нещодавнозакінчив університетський коледж Фалмута, і в даний час працює в Лондоні. Вінвикористовує в своїй роботі кольорові олівці. Вільям знаходить більшу частинусвого натхнення під час уважного спостереження за навколишнім світом.

 

“Антарктична експедиція Шеклтона” - це перша книгаВільяма Гріла, вона отримала в 2015 році медаль Кейт Грінуей і була перекладенабільш ніж 14 мовами.