м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

голос мільйонів жінок: збірка рупі каур молоко і мед

24.07.2019

книжка рупі каур молоко і мед лишень за кілька років стала досить яскравим, самобутнім феноменом, який породив безліч наслідувань і сильно вплинув на сучасну літературу. 

жінки донині дуже гостро відчувають на собі гендерну дискримінацію. 

величезний список вимог, постійне відчуття провини, занижена самооцінка, комплекси…знайоме? 

тоді ці вірші – для вас, бо вони вчать любити, поважати і цінувати себе, ні від кого не залежати, розвивати свою внутрішню красу, бути добрішими. 

молоко і мед стане для вас підтримкою і мотивацією. 

в збірці неодмінно знайдеться хоча б один вірш, прочитавши який ви скажете: «так, це про мене». 


про книжку


молоко і мед це

поетична збірка про

любов

втрату

травму

насильство

зцілення

і жіночність

вона поділяється на чотири розділи

кожен з яких

має справу з окремим видом болю

зцілює окремий різновид сердечних мук

молоко і мед запрошує читача в подорож

найгіркішими моментами життя

аби знайти у них щось солодке

адже щось солодке є в усьому

варто лише захотіти це побачити


це мандрівка шляхом
де виживають завдяки поезії
це кров піт сльози
двадцяти одного року життя
це моє серце
у тебе в долонях
це запрошення
боліти
любити
ламатись
гоїтись
рупі каурдля кого


обговорюючи теми любові, втрати і зцілення, молоко і мед знаходить спосіб підключитися до кожного читача. ця збірка неймовірно зворушлива і часом просто захоплює дух. у супроводі власних ескізів, довершені і відверті вірші читаються, як щоденні, колективні переживання сучасних жінок. її слова настільки щирі і чесні, що не можуть залишити байдужим. вона пише про любов і біль, втрату і жіночність. для всіх, хто знає, що означає бути коханою, сильною і розбитою. чому видаємо


«вже у 24 роки рупі каур була названа потужним голосом свого покоління» як зазначає usa today. однак, рупі каур має потужний вплив на читачів далеко за межами свого покоління.  її збірка поезії молоко і мед яскраво виражена, бо фіксує як загальний людський досвід, так і особливу боротьбу молодих жінок сьогодні.фішки


збірка рупі каур – чуттєва, але водночас смілива і експресивна. вона дає нам зрозуміти, наскільки сильними можуть бути слова, наскільки важливо відстоювати свої права і можливості. молоко і мед надає цілком новий сенс для того, щоб зосередитись на собі, визначити власні пріоритети. 

ця збірка підкорила літературний світ штурмом. наразі продано понад три мільйони примірників. перекладено 35 мовами. також вона сягнула першої позиції в списку бестселерів the new york times — і залишалася понад 100 тижнів поспіль.про авторку


рупі каур — поетка, мисткиня і перформерка. 

коли їй було п’ять, матір простягнула пензля — і сказала: «малюй, скільки твоєму серцю заманеться». коли рупі було сімнадцять, вона випадково опинилася на місцевих читаннях з відкритим мікрофоном, де вперше виконала свій вірш на публіку. 

під час навчання в університеті ватерлоо, рупі написала, проілюструвала і самостійно видала свою першу збірку молоко і мед. за роки, що минули відтоді, ця книга стала міжнародним феноменом. 

сьогодні рупі у переліку тридцяти найуспішніших людей віком до тридцяти років за версією журналу forbes. 2016 року вона стала упорядницею антології нової прози та поезії студентів оксфорду та кембриджу the mays. 

bbc назвало рупі однією зі ста впливових жінок, що надихають інших.


«я знаю, що я лякаю багатьох людей, які вважають, що моя робота занадто агресивна, занадто радикальна, але я намагаюся показати, що ці питання існують.»


отже, молоко і мед – це глибоко відверта поезія, в якій написано наші думки, які ми не вимовляємо вголос. вона дає нам розуміння про те, як важливо прийняти свої недоліки і рухатися вперед, понад усе.боліти

любити

ламатись
гоїтись