м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Дитячий етикет на свята і на щодень

13.11.2018

Зовсім скоро Новий рік! Попереду круті вечірки, вишукані прийоми, або ж просто посиденьки з рідними та друзями. Лишенько! Що вдягнути? Як себе поводити? Які подарунки приготувати?

На ці складні питання є слушні відповіді, що підготували для вас – ви ніколи не повірите – Свині! Кумедна історія Софі Шмід «Паці на паті» про те, як поросят запросили на вечірку і що з цього вийшло.

А найголовніше, що книжка навчить малюків головним правилам етикету, правилам поведінки вдома, в гостях та у школі завдяки кумедним героям цієї історії.

А що всередині:

Вас ніколи не запрошують на гостину? Може, ви просто неправильно поводитесь за столом? Перед вами кращий посібник для всіх, хто мріє навчитися хороших манер. Прислухаючись до порад цієї веселої та корисної книжки, будь-яке порося стане вихованим чистьохою.У книжці немає навіть натяку на дидактизм — тому вона буде надзвичайно цікава маленьким читачам.

Смішні ілюстрації перетворять процес читання на справжні веселощі!Наприкінці книжки юні читачі знайдуть поради для... маленьких поросят стосовно того, як треба поводитися в різних ситуаціях!

Біографічні відомості проавтора:

Софі Шмід не відвідувала ілюстровані курси або авторські семінари. Вона вивчала комунікаційний дизайн у Мюнхенському університеті прикладних наук та живопис і графіку в Мюнхенській академії мистецтв.

З 1995 року вона працює вільним ілюстратором та автором. Крім того, вона навчалася в різних інститутах з 1998 року. Серед них: Університет Баугаус у Веймарі, Театральна академія в Мюнхені та Академія Фабер-Кастель в Нюрнберзі. В даний час вона викладає в Академії моди та дизайну в Мюнхені.

Але більшість часу Софі вкладає в свої книжкові проекти, що сповнені гумористичних сцен, дивовижних різноманітних технологій та, не в останню чергу, трошки незграбних персонажів, які перетворюють її роботи на цікаві книжки з надзвичайними ілюстраціями.