м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Добірка книжок до Дня закоханих

13.02.2020

Для тих, хто має щастя святкувати День закоханих у парі та для тих, хто зустрічає свято на самоті. Книжки, що допоможуть створити романтичний настрій, зрозуміти, що таке справжнє кохання та побудувати гармонійні взаємини у майбутньому. В цій добірці – найкраще від українських видавців.

 

Елізабет Ґілберт «Місто дівчат»

Новинка від авторки світового бестселеру «Їсти, молитися, кохати», яка вже підкорила європейських та американських читачів. Це – захоплива історія кохання на тлі військових подій. А ще це – історія становлення молодої дівчини, яка проходить шлях від аскетичного життя та навчання у коледжі до богемних тусовок Мангеттену. Романтичні пригоди, гедонізм, культурний розвиток, - все це заради того, аби знайти себе, власне «я» у бурхливому житті. Все заради того, аби зрозуміти: не треба бути ідеальною, щоб заслуговувати на щире кохання.

 

Сара Вотерс «Оксамитові пальчики»

Неймовірно правдива картина Лондону Вікторіанської епохи з його шахраями, жебраками, порнографами, засміченою Темзою та бідними кварталами. Неймовірно правдива картина людських взаємин із авантюрами, зрадами, болем і, куди ж без нього, коханням. В таких умовах, змальованих чесно і без прикрас, зростала головна героїня роману. Зростала, любила, розчаровувалась і знаходила нові сенси.  

 

Мері Енн Шаффер, Енні Барроу «Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння»

Історія про молоду письменницю, яка шукає сюжет для нової книжки і в процесі пошуку потрапляє у неабияку халепу. Та разом і з неприємностями жінка отримає членство у забороненому товаристві та кохання, історія якого розгортається на тлі похмурих часів німецької окупації. Недарма ця книжка отримала таку назву – справжні поціновувачі слова стовідсотково вподобають і сюжетну лінію, і якісний текст.

 

Джоджо Мойес «Подаруй мені зірки»

Джоджо Мойес – визнаний майстер романтичного жанру і автор кількох світових бестселерів. Один зі «свіженьких» нещодавно вийшов в українському перекладі. Він розповідає історію жінки, яка, як і тисячі інших сподівалась, що шлюб вирішить її проблеми та подарує особисте щастя. Проте, переїхавши з Улюбленої Англії до Кентукі, вона швидко зрозуміла, що чоловік для неї – стороння людина. А серце всіма силами тягнеться до іншого, і тільки в його обіймах вона відчує силу почуттів.  

 

Дара Корній «Тому, що ти є»

Книжка відомої української письменниці про силу справжньої любові. Про те, як вона долає час та простір. Про те, як люди все життя кохають одне одного. Але, звісно, це – не казка, це – книжка про реальність. І в ній, як і у житті, не все так просто, тож на читача очікує історія не тільки суцільної романтики, а й страждання, переживання та болю.

 

Джеймі Кет Каллан «Француженки не сплять на самоті»

Якщо когось і питати про те, як красиво одягатися, смачно готувати та підкорювати чоловіків, то точно француженок. І ця книжка містить відповіді на всі ці питання. Відверта, прониклива книжка навчить будувати здорові взаємини, насолоджуватись шлюбом і, головне, до нестями любити себе. Адже саме з цього і починається любов, чи не так?

 

Кіра Малко «Нижче»

Незвичайна книжка про незвичайне кохання. Історія двох жінок, одна з яких – спокійна та розважлива офісна працівниця, інша – авантюристка по своїй природі. Їх шляхи перетинаються і… розходяться. І саме розлука дає жінкам змогу зрозуміти всю силу кохання. Романтична і, водночас, драматична історія без штампів та кліше, про різне, але щире та сильне кохання.