м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

День закоханих на самоті

12.02.2020

День святого Валентина - це коли всюди кульки, квіти та закохані пари. Не дивно, що у тих, хто зустрічає свято на самоті, настрій в цей день не найкращий. Проте, ми маємо кілька порад, які допоможуть «пережити» свято суцільної показової романтики без розчарувань та із посмішкою на обличчі.

Якщо зустрічаєте День закоханих без партнера, це зовсім не означає, що вам немає кому зізнатись у теплих почуттях. Зізнайтесь у коханні батькам, друзям, та найголовніше собі! Ось кілька чудових способів освідчитись собі у коханні та отримати від цього насолоду.

 

1.     Дозвольте собі щось, у чому давно собі відмовляли. Придбайте гарну сукню або нарешті купіть ту чудову книжку у шкіряній обкладинці в антикварному магазині. Підіть з роботи раніше та відвідайте виставку у галереї, театр або просто випийте кави на самоті у хорошій кав’ярні. Словом, не відмовляйте собі у маленьких радощах та бажаннях!

 

2.     Відвідайте СПА або салон краси. Сенс масажу, обгортання, гарний макіяж чи свіжа зачіска – чудовий спосіб освідчитись у коханні собі. Отримайте насолоду від приємних процедур та власного приголомшливого вигляду.

 

3.     Отримайте гастрономічне задоволення. Відвідайте хороший ресторан чи замовте улюблені страви додому. Насолодіться келихом льодяного шампанського під звуки улюбленої музики. Забудьте на день про дієту – зайві 100 грамів на вагах варті чудового настрою.

 

4.     Влаштуйте день улюблених фільмів. Передивіться новинки світового кінематографу, на які давно не вистачає часу чи передивіться улюблені старі стрічки. Уникайте надто романтичних мелодрам, віддайте перевагу хорошим комедіям, детективним стрічкам або навіть трилерам.

 

5.     Влаштуйте день книжок. Можете віддати перевагу психологічній літературі, яка допоможе побудувати гармонійні взаємини в майбутньому – це буде корисно. Або почитайте якісну художню книжку із захоплюючим сюжетом – це буде просто приємно.

 

6.     Помрійте. Якщо зараз ви не маєте партнера, то це чудовий момент, аби уявити собі, яким він має бути. Подумайте про те, якими якостями характеру чи зовнішністю має володіти чоловік або жінка вашої мрії. Подумайте про те, які стосунки вам хотілося б мати. Усвідомленість допоможе якнайшвидше наблизитись до омріяного особистого щастя.

 

7.     Проаналізуйте своє життя. В сучасному світі люди нерідко залишаються самотніми через те, що на взаємини їм просто бракує часу. Відкрийте свій робочий записник і подивіться, скільки щоденних справ маєте. Згадайте, коли останнього разу ходили у кафе чи у галерею. Можливо, коханого чи коханої у вашому житті зараз немає тільки через те, що вам просто ніколи і ніде із ним чи нею познайомитись? Якщо так, спробуйте переглянути графік.

 

Ці поради майже стовідсотково допоможуть безболісно «пережити» День святого Валентина. Якщо все ж таки ні, пам’ятайте: свято завжди можна…пропустити. Заплануйте собі якомога більше ділових зустрічей, а ввечері спокійно лягайте спати із відчуттям приємної втоми. І, звісно, виспіться – це теж вияв неабиякого кохання до себе у метушливому 21 столітті.

Читай. Мрій. Дій.