м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Бізнес, саморозвиток, дозвілля. 7 новинок першого кварталу, якими ми пишаємось

25.03.2020

Ми точно знаємо, що з книжкою в руках важкі часи минають непомітно. Тому продовжуємо обирати та видавати для вас хіти світової та української літератури. Ділимося книжками, якими дійсно пишаємось, найгарячішими новинками, які випустили у світ в першому кварталі цього року.

Голлі Блек «Жорстокий принц»

Новинка від авторки серії «Спайдервік. Хроніки». «Жорстокий принц» – перша частина трилогії фентезійної історії для підлітків.

Головна героїня, Джуд, проводить своє дитинство в оточенні сестер та фейрі – прекрасних але жорстоких створінь, як ненавидять представників роду людського. Дівчина ладна на все, щоб знайти своє місце під сонцем. В результаті вона опиняється в самому центрі інтриг королів, королев та принцес, у самому серці революції, що має спалахнути у Краю Фейрі.

Пітер Мейл «Рік у Провансі»

Протягом п’ятнадцяти років Пітер Мейл будував кар’єру у рекламному бізнесі. А потім продав свою частку в ньому, продав власний будинок і всі речі, та вирушив назустріч мрії. Він оселився у Провансі та написав книжку, яка відкрила цю дивовижну місцевість для туристів з усього світу.

«Рік у Провансі» - це повна гумору та живих вражень розповідь про місце, де сонце – 300 днів на рік; про місце, де ароматне рожеве вино з присмаком літа; де затишні недільні ринки та знамениті лавандові поля. Це переказ неймовірного життєвого шляху автора – від галасливого мегаполісу до Провансу з його земними насолодами та спокоєм.

Медлін Міллер «Цирцея»

Книжка-переможець 2019 року Indie Choice Award, входить до ТОП-100 кращих книжок 2018 року за версіями The Washington Post, Buzzfeed, People, Time, Amazon, Entertainment Weekly, Bustle, Newsweek.

Це історія кохання і втрат, рішучості й невтомної боротьби. Перед вами постане грецький пантеон очима Цирцеї — хитрої чарівниці, підступної красуні-спокусниці. Але це також  історія жінки, яка виборює собі місце у світі чоловіків, адже іноді під знайомою поверхнею прихована й інша, глибша історія. Це – сучасне переосмислення давньогрецького міфу, на диво актуальне для людини 21 століття.

Прія Паркер «Мистецтво збиратися разом»

Прія Паркер протягом 15 років консультувала світових лідерів та представників влади з питань мистецтва ефективних переговорів. Вона працювала у сфері врегулювання конфліктів, а наразі є членкинею та радницею потужних міжнародних організацій. Думки та поради Прії Паркер високо оцінені такими авторитетними виданнями, як The New York Times, The Wall Street Journal, NPR, Forbes, Bloomberg та Glamour.

Свою книжку Прія Паркер створила для тих, хто коли-небудь розмірковував, як звичайні сходини перетворити на цікаву й результативну зустріч. Не має значення, що це — тусовка у п’ятизірковому готелі чи бізнес-зустріч, переговори тет-а-тет чи комунікація цілої групи. Цікаві фішки та лайфхаки з організації, планування та проведення будь-яких зустрічей —приватних чи корпоративних. Реальні бесіди з організаторами конференцій та вихователями дитячого табору, тренерами та директорами, фотографами, інструкторами, консультантами, аналітиками та творцями комп’ютерних ігор — тепер кожна ваша зустріч стане сходинкою до нових горизонтів продуктивності та успіху.

Ґай Кавасакі «Мистецтво змінювання сердець, умів, дій: шлях зачарування в бізнесі»

Автор книжки — головний експерт компанії Canva, представник бренду Mercedes-Benz, колишній амбасадор Apple та автор п’ятнадцяти бестселерів за версіями The New York Times і The Wall Street Journal. Має ступінь бакалавра Стенфордського університету та MBA від UCLA. У минулому консультував бізнес-підрозділ Motorola від Google.

У своєму новому виданні Ґай Кавасакі ділиться секретами зачарування в бізнесі – секретами, завдяки яким ваші клієнти захоплюватимуться продуктом, підлеглі обожнюватимуть вашу організацію, а партнери будуть прагнути постійної співпраці. Від зовнішнього вигляду персоналу до оформлення банерів на Facebook та YouTube — Ґай Кавасакі знає, як використати найменшу деталь, щоб зачарувати кожного.

Аллан Діб «Маркетинговий план на одну сторінку. Час знаходити нових клієнтів,  заробляти більше грошей і бути унікальним»

Аллан Діб започаткував і розвинув багато підприємств у різних галузях, зокрема в IT, телекомунікаціях і маркетингу. Сьогодні його тактик дотримуються як світові акули бізнесу, так і власники невеликих компаній.

Перший крок до створення успішного бізнесу у сучасному мінливому світі — це хороший маркетинговий план, орієнтований на споживача. Чим краще та детальніше ви розробите його, тим легше і швидше збільшите свій прибуток. «Маркетинговий план на одну сторінку…» — це ті бізнес-стратегії, які справді працюють. Ця книжка допоможе вам правильно позиціонувати себе, свій продукт та корпоративний бренд, знайти власні точки диференціації і досягти неймовірного успіху.

«Ґолда» Еліонор Баркетт

Біографія дивовижної жінки вперше вийшла друком українською у видавництві Vivat. Вона стала продовженням серії про життя та роботу визначних історичних постатей, в якій раніше було видано бестселер «Фактор Черчилля».

Ґолда Меїр була першою жінкою — прем'єр-міністеркою Ізраїлю, однією з його засновників, успішною політикинею, справжньою «залізною леді». Її відданість створенню й відстоюванню єврейської батьківщини від ворогів та підступних союзників сформувала політику Близького Сходу на наступні десятиліття. Вона стала «аномальним явищем» для тодішньої патріархальної влади, зокрема через свою залізну рішучість у поєднанні з шармом, доброзичливістю, безкомпромісністю та цілковитою відданістю своїй країні.