м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Бестселер Р. Дж. Паласіо “Диво” з’явиться на великих екранах навесні

27.01.2017

“Кожен має почути овації, адже принаймні раз у житті ми всі перемагаємосвіт”. © Р. Дж. Паласіо, “Диво"

 

Головні ролі в екранізації романузіграють Джейкоб Трембле та Джулія Робертс. Кінокомпанія Lionsgate нарештіанонсувала довгоочікувану світову прем’єру, яка відбудеться 7 квітня 2017 року.

 

Якщо ви ще не встигли отриматизадоволення від книги “Диво” Р. Дж. Паласіо, то маємо наголосити, що вонадійсно дуже особлива. Роман розповідає історію хлопчика на ім’я Огест Пуллмен, народженогоіз значними дефектами обличчя. У 10 років він починає відвідувати звичайнушколу, і набуває там нового досвіду - іноді доброго, іноді жахливого. Вінзвичайний хлопчик, та чи побачать це оточуючі його діти?

 

Джулія Робертс погодилася грати матиОггі у фільмі, а самого Оггі зіграє Джейкоб Трембле, який вже має приголомшливу роль в оскароносному фільмі“Кімната”. До команди також приєднався Оуен Уїлсон у ролі батька Оггі.

 

"Фільм “Диво” -  про сім'ю, дружбу, кохання і, головне, провибір добра на кожному етапі життя", говорить режисер фільму СтівенЧбоскі.

 

Стівен Чбоскі сказав, що він обрав своїхакторів не тільки через їхній талант, але через те, якими людьми вонизалишаються, коли камера зупиняється.

 

Права на екранізацію були придбанікінокомпанією Lionsgate, адаптація історії належить перу сценариста СтиваКонрада. А дизайнер і художник Арьєн Туітен сподівається, що макіяж, який вінстворив для головного героя буде відповідати опису з книги.

 

“Диво” - перша книга Р. Дж. Паласіо. Окрім продажубільш ніж 215 тисяч копій по всьому світу друкованих та електронних книг,"Чудо" провів 32 тижнів в списку бестселерів Нью-Йорк Таймс з моментуйого виходу в лютому 2013 року. В Україні книга з’явилася на полицях книгареньв квітні, роман був виданий видавництвом “Віват”, і перший наклад вже добігаєкінця.


Фото зі зйомок з сайту http://www.imdb.com/