м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

5 книжок для підлітків на осінні канікули

04.10.2019

Ось-ось уже настануть осінні канікули, тож у школярів буде купа вільного часу, щоб почитати цікаві книжки. Тож настав час обирати з найкращих! До вашої уваги топ-5 книжок для підлітків видавництва Vivat. Зворушливі історії про дружбу, магічні пригоди, шкільні перепони та навіть про те, як заробити свої перші гроші (звісно ж, законно) — отже, дійсно варто читати, бо ці книжки надихають на нові звершення.

Бізнесмаги

Що робити, коли до повноліття чекати й чекати, а заробити хочеться прямо зараз, коли ще вчишся в школі? Читати цю книжку. Складні випробування, курйози й геніальні ідеї про те, як заробити свої перші гроші ви знайдете в ній.А ще в Бізнесмагах цікаві пригоди, які допомагають зрозуміти, що успіх приходить до тих, хто не лінується рахувати і планувати, не боїться викликів і вміє створювати команду. Приклад однолітків, які опановують стратегії просування в соцмережах, дружать і сваряться, потрапляють у справжній вир перших закоханостей, розв’язують цілком дорослі проблеми — неодмінно надихне і хлопців, і дівчат.

Міст у Терабітію

Жив був собі хлопчина, що прагнув стати найкращим бігуном у п’ятому класі. Але не судилося. Бо його випередила новенька дівчинка і він зазнав поразки. Та цей програш не став на заваді їхньої дружби. Діти цілими днями проводять у лісі, де вигадують магічне королівство — Терабітію. Однак перешкоди легко долати в магічному світі, на відміну від реального. Тож герої зіткнуться віч на віч із першими помилками, які матимуть погані наслідки.Зворушливий світ Терабітії — це щемка історія про дружбу, кохання, труднощі в школі, про випробування на міцність, а також про сміливість, вірність і розуміння, що попри все треба завжди рухатися вперед. Ця книжка назавжди залишиться в пам’яті дітей і дорослих.

Риба на дереві

Бути не таким, як усі — доволі складно. Потрібна неабияка сміливість, щоб кожного дня приходити до школи та протистояти тим, хто з тебе сміється. Ця книжка про незвичайну дівчинку, що хвора на дислексію і про те, як разом зі своїм учителем вона кидає виклик своїй хворобі. А ще про сім’ю, дружбу, важливість вміння вчасно звернутись по допомогу та сміливість у багатьох її формах.Прочитавши «Рибу на дереві» ви зрозумієте, чому мислити не так, як усі — це дуже круто.

Зграя

П’ятеро хлопців щодня кидають виклик міським висоткам і самим собі. Паркур — це стиль життя, челендж — постійно робити неможливе. Їм майже вісімнадцять, і в кожного є що приховувати. Вони постійно протистоять небезпеці і власним страхам, долають перепони, закохуються, сваряться й діляться таємницями. «Зграя» — це книжка про дружбу та повагу, віру у власні сили та вміння вчасно підставити плече, не очікуючи нічого натомість. А ще відомий український письменник Макс Кідрук про неї написав наступне: «Рекомендую. Крута історія».

Гессі

Уявіть собі ранок. Не такий, коли треба бігти на навчання чи о шостій годині швидко вигуляти улюбленого собаку. Уявіть ласкаве сонце, затишну вуличну кав’ярню, вишукану атмосферу та печиво із шоколадною крихтою. Ммм, смакота!Ця книжка така ж затишна, як яскраві сонячні ранки під час канікул. Фентезійна історія «Гессі» неодмінно прийде до смаку підліткам і фанам легкого фентезі, паралельних світів та бурхливих магічних подій. Вона про давніх богів, долі яких вплелися в життя людей. І про те, що закохатися до нестями можна, просто побачивши очі, які до тебе всміхаються. А ще це розповідь про звичайну дівчинку та її незвичайну внутрішню магію.Читай. Мрій. Дій і насолоджуйся найкращими книжками видавництва Vivat!