м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

3 книги для успіху в бізнесі

04.01.2019


Наслідки ухвалених рішень часто залежать від обраного шляху. Рішення, прийняті на початкових етапах, у майбутньому можуть блокувати привабливі для засновника можливості. Тому із часом підприємці доходять висновку, що виправити помилку, якої вони припустилися на початковому етапі створення компанії, набагато важче і дорожче, аніж на початку зробити правильний вибір.
Тож чи можливо оминути «дороговартісні» помилки і створити власний шлях успіху? Як спрогнозувати зміни у суспільстві і швидко адаптуватися до них?

До Вашої уваги 3 книги для успіху в бізнесі, що допоможуть вирішити дилеми управління, навчать приймати правильні рішення та стануть запорукою постійного прибутку.Майк Мікаловіц Прибуток понад усе


Про книгу

Майк Мікаловіц пропонує всім, хто хоче досягти миттєвоїприбутковості, просте та зрозуміле рішення з керування грошовими коштами! Найого думку, якщо ви не отримуєте прибутку, можливо, ваш бізнес недостатньошвидко розвивається. Утім, потрібно змінюватися не вам. Стара формула отриманняприбутку (Продажі – Витрати = Прибуток) — ось що потребує змін. Якщо ви хочетезбільшити капітал, система «Прибуток понад усе» — це ваш шанс. Авторпереконаний, що кожний підприємець заслуговує на фінансову свободу, а тому пропонуєґрунтовні покрокові інструкції, за допомогою яких читач легко збагне, що требаробити щодня, щомісяця, щокварталу і навіть щороку.


Кому сподобається книга

Книга неодмінно сподобається підприємцям, бізнесменам, атакож всім, хто хоче досягти фінансового успіху.


Чому видаємо

«Прибуток понад усе»відзначено у Top-20 книг категорії «Personal & Business Finance», згіднотижневого рейтингу Publishers Weekly, у категорії «Бестселери 2017 року» та у Тоp-100категорії «Бізнес і фінанси» за версією Amazon.  Зараз виданняперекладено 10 мовами і ми переконані, що українському читачеві буде цікаводізнатись погляди і методи ведення успішного бізнесу закордонних підприємців.


Фішки

Книга «Прибуток понад усе» отримала безліч позитивнихвідгуків. Наприклад, Дарнієлл Джерві – власниця відомої консалтингової фірми Incredible One Enterprises – зазначила, що ця книга«допомагає реалізуватися у бізнесі», а власник компанії-лідера з систем безпекиdP elektronik Gmbh – Крістіан Максін підкреслив, що «тепер для фінансовогопланування мені достатньо 60 хвилин на тиждень». 


Про автора

Майк Мікаловіц — колишній оглядач журналу The Wall StreetJournal, автор книжок The Pumpkin Plan та The Toilet Paper Entrepreneur,популярний консультант і бізнес-тренер, автор промови TEDx, який заснував,розвив і потім продав дві компанії зі статутним капіталом у кілька мільйонівдоларів. Він також є співзасновником консалтингового агентства Profit FirstProfessionals та членом організації економістів і бізнес-тренерів, які навчаютьза системою «Прибуток понад усе». Дописувач журналів Entrepreneur Magazine,Open Forum і Harvard Business Review.


Цитати

Заплатіть дядькові Сему

Кожного кварталу ви сплачуватиме щоквартальнурозрахункову суму податку, обчислену вашим бухгалтером. Неприємне відчуття, якез’являється через потребу сплачувати податки, буде відтепер не таким сильним,адже цього самого дня ви забиратимете прибуток, який потраплятиме до вашоїкишені на додачу до заробітної плати.

Розумніше викопати криницю, ніж спричинити дощ

Я ще маю зустріти того підприємця, який не мріяв бинайняти собі заклинача дощу – магічного спеціаліста з продажів, який зможеврятувати вашу справу, підписуючи одну угоду за другою. І дарма, що цимизаклиначами є ми самі, бізнес-власники та лідери. І знаєте, що стримує розвитокнаших компаній? Звичка вирішувати проблеми з готівкою, орієнтуючись напоказники верхнього рядка. Ноам Вассерман Дилеми засновника бізнесу: Як попередити помилки й уникнути їх під час створення стартапу


Про книгу

Чому ви маєте обов’язково прочитати цю книжку? Тому, щовона допоможе розв’язати питання, важливі для кожного засновника компанії. Колислід створювати стартап? Це краще робити самотужки чи разом ізспівзасновниками? І ким вони мають бути — друзями, колишніми колегами, родичамичи сторонніми особами?

Як розподілити акціонерний капітал, як підібрати персонална тій чи тій стадії розвитку власної справи, як ділити прибуток, — ці табагато інших дилем варто розглянути на самому початку шляху до успішногобізнесу.

Професор Гарвардської школи бізнесу Ноам Вассерманприсвятив вивченню стартапів понад 10 років. У книжці «Дилеми засновникабізнесу» він розглядає проблеми, із якими стикаються всі засновники компаній, атакож співзасновники, наймані працівники та інвестори.


Кому сподобається книга

Книжка Ноама Вассермана буде корисна підприємцям,інвесторам та засновникам компаній і сприятиме успіху у бізнесі. Автор пропонуєвирішення дилем про акціонерний капітал, підбір персоналу, грошові компенсації,інвестування тощо.


Чому видаємо

Ця книжка ретельно досліджує важливі людські проблеми,які мусять розв’язувати всі засновники стартапів. Пильна увага приділяєтьсяосновам заснування стартапів із високим потенціалом (найчастіше це технологіїта наукові дослідження), тобто таких, котрі мають можливість стати великими ідорогими кампаніями. Ми вважаємо, що українському читачеві стане в нагоді цякнига і допоможе вирішите дилеми просування бізнесу в нашій країні.


Фішки

Дослідження ґрунтується на аналізі даних, зібраних відбільш ніж 10 тисяч фаундерів, а також історіях становлення близько 20найбільших інтернет-проектів. Книжка пропонує системне вирішення численнихдилем, що є запорукою міцного й успішного бізнесу.


Про автора

Ноам Вассерман – професор Гарвардської школи бізнесу. Понад10 років займається дослідженням в сфері стартапів. Розробив і викладає курс«Дилеми засновників», за що був удостоєний премії HBS та премії «Інноваціяроку-2010» від Академії менеджменту.

Ноам є одним з трьох засновників фонду Кауфмана, якийнадає стипендії молодим бізнесменам. Він неодноразово виступав для членів YPO(YoungPresidents Organisation) – глобальної мережі молодих керівників, щоначисляє приблизно 24000 учасників в більш ніж 130 країнах.


Цитати

Випробуванняна міцність

Для багатьох стартапів випробуванням на міцність стаєзалучення зовнішнього капіталу. Такий капітал не лише допомагає стартапу ввестипродукт або послугу на ринок, а й – якщо фінансування здійснюють професійніінвестори – підвищує рівень довіри до стартапу з боку потенційних споживачів таінших сторін.

Дуетиі  тріо

Якщо модель управління передбачає, що кілька осіб маютьоднакові повноваження під час прийняття рішень, скільки осіб наділяються такимиповноваженнями? Існують важливі відмінності між групами з двох і трьох осіб. Убільш численній команді частіше виникають когнітивні конфлікти, коли членамгрупи доводиться враховувати різні точки зору на те, що відбувається, а часом іузгоджувати їх.

Інерція думок

        Хоча узгодженість ухвалених на ранньому етапі рішень допомагає досягтиуспіху, вона може спричинити інерцію мислення й самовдоволення, які заважаютьоперативно коригувати організаційну структуру. Тому навіть коли на позірусейде як треба, команда має бути готовою до змін, зумовлених зростанням ірозвитком стартапу, враховувати їх у своїх планах і час від часу переглядатидомовленості.
Джой Іто, Джефф Хау Передбачення: що нам готує найближче майбутнє


Про книгу

Цілком новий погляд на знання й освіту, синтез технічних,природничих і гуманітарних наук! Автори не зациклені на тому, що чекає нашесуспільство, а вже міркують, як готуватися до майбутніх викликів, і пропонуютьдев’ять основних принципів, з усвідомлення яких сучасній людині разом зоднодумцями варто розпочинати будь-який проект. Завдяки неймовірним практичнимприкладам і даним передових досліджень та філософських концепцій, почерпнутих вMedia Lab MIT і за її межами, ця книжка допоможе вам адаптуватися й досягтиуспіхів у нашому непередбачуваному світі.


Кому сподобається книга

Ця книга сподобається всім, хто прагне дізнатись цілкомнові погляди на управління. Наведені приклади допоможуть підприємцям вдалоадаптуватися до змін, розпочинати нові прибуткові проекти та досягти успіху.


Чому видаємо

Наведені дев’ять ключових принципів організації бізнесу сприятимутьрозпочинати будь-які проекти. Ми впевнені, що ця книга допоможе українськомучитачеві просувати бізнес, опанувати навички успішного управління і відкритинові вікна можливостей.


Фішки

Книга отримала багато позитивних відгуків від провідних журналівта видатних особистостей. Зокрема, один із засновників “LinkedIn” Рід Гоффман зазначив, щоця книга «важлива настанова для орієнтування в технологічному майбутньому», а старшийкуратор Нью-Йоркського музею сучасного мистецтва Паола Антонеллі акцентувала,що «дев’ять пропонованих принципів книги дозволять нам маневрувати втеперішньому часі й культивувати майбутнє.»


Про авторів

Джой Іто — директор Media Lab MIT. Здобув широке визнанняяк активіст, підприємець, венчурний капіталіст і прихильник емерджентноїдемократії, захисту приватного простору й свободи інтернету.

Джефф Хау — доцент і координатор програми «Інновації вмедіа» в Північно-Східному університеті, а також дослідник у Media Lab MIT. Вінавтор терміну краудсорсинг, який увів у вжиток 2006 року.

Ці двоє дослідників-новаторів причетні до різних науковихгалузей, у них розбіжний професійний досвід, однак їх об’єднало те, що обидванадзвичайно зацікавлені, по-перше, майбутнім науки і всього людства, а по-друге— потенціалом міждисциплінарних досліджень.


Цитати

Готовністьздаватися дурнем

Серед найбільш недооцінених якостей великого науковця –готовність здаватися дурнем. Восени 1995 року Том Найт був старшим науковимспівробітником МІТ. Утім, одного вересневого дня він опинився на курсі біологіїдля початківців, в оточенні другокурсників. Найт зрозумів ключову тезумайбутнього століття: біологія – це технологія. Він один з небагатьох людей,які це осягнули.

Робитите, що подобається

Сила притягнення понад проштовхування – у використаннісучасних комунікаційних технологій та зниженні вартості інновацій; упереміщенні влади від центру до периферії, що дозволяє здійснювати випадковівідкриття та надає можливість новаторам розробляти проекти, які подобаються.

Додавайтеуяву

Одна з проблем полягає в тому, що наша традиційна системаосвіти – і більша частина нашого бізнес-навчання – стимулює зосередженість івиконання, обмежуючи можливість стати «провидцем». Надто велика частина нашогонавчання спрямована на розв’язування відомих задач, а не на уявлення тадослідження.