м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

25 березня – онлайн-презентація світового бестселера Пітера Мейла «Рік у Провансі»

23.03.2020

Так, всі рейси скасовано. Так, кордони закриті, і, вочевидь, надовго. Ми засмучені і розуміємо, що ви – також. Але відчай – це не про нас, тому ми пропонуємо насолодитись Провансом онлайн!

25 березня о 20.00 разом із Юлією Савостіною ми презентуємо книжку Пітера Мейла «Рік у Провансі».

Пітер Мейл – надзвичайна людина. 15 років він завзято будував кар’єру у рекламному бізнесі. Аби потім продати свою частку в ньому, продати свій будинок, всі речі і вирушити назустріч МРІЇ. Пітер Мейл оселився у Провансі і написав про нього книжку, яка відкрила це чарівне місце для тисяч туристів зі всього світу. В ній він розповів про райський куточок, де сонце – 300 днів на рік. Де ароматне рожеве вино із присмаком літа. Де затишні недільні ринки і знамениті лавандові поля.

Про все це з власного досвіду відома мандрівниця та засновниця бренду Made in Ukraine розкаже у прямому ефірі, поділиться власними історіями, пов’язаними із Провансом та прочитає вголос найяскравіші уривки з книжки Пітера Мейла.

Долучайтеся за посиланнями, аби відволіктись від повсякдення, поринути, хоч на годину, у чарівну атмосферу Провансу, а головне, щоб помріяти:

https://www.instagram.com/y.savostina/ 

 https://www.instagram.com/madeinukraine.fest/