м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

13 способів створити собі новорічний настрій

20.12.2019

За вікном + 3 і дощить, на роботі – «завал» (і звіт річний здати, і плани виконати), - який вже тут святковий настрій?

Та ми впевнені, що створити святкову атмосферу і відповідний настрій можна за будь-якої погоди і за будь-яких життєвих обставин! Варто лише докласти зовсім трошки зусиль і фантазії. З останнім допоможемо.

Підібрали для вас кілька цікавих порад, що дозволять зробити оселю затишнішою, посмішки близьких – ширшими, а власний стан – бадьорішим.

 

1.     Повідправляйте святкові листівки. Можете обрати поштові листівки із новорічною тематикою, можете підійти до справи творчо – зробити їх з власних фотокарток. Відправляйте листівки із теплими та щирими побажаннями друзям та знайомим, які живуть в інших містах та країніх. Це дрібниця, проте людям буде приємно. Тим більше, що ви обов’язково отримаєте не менш приємний фідбек.

 

2.     Зробіть печиво. Так-так, не лінуйтесь – зробіть його самостійно, а не купуйте в супермаркеті. Поки печиво в духовці, можете насолодитись атмосферними піснями Френка Сінатри.

 

3.      Купіть кумедний светр. Із Сантою, оленями, може навіть із бубонцями, що дзвенітимуть на ходу. Вистачить сміливості – вирушайте в ньому на роботу, порадуєте колег. Ні – носіть вдома, піднімете настрій собі та рідним.

 

4.     Придбайте подарунки самому собі. Обираючи приємності для близьких та рідних, ми зазвичай забуваємо про себе, і це – величезна помилка. Новий рік – ідеальний привід купити сумку, про яку мріяли з весни чи круту машинку із дистанційним керуванням.

 

5.     Зробіть ялинкові прикраси власноруч. Це не так складно – в мережі чимало відео-інструкцій, та й різдвяних майстер-класів у великих містах вистачає.

 

6.     Напишіть листа Санті або Святому Миколаю. Неважливо, скільки вам років – 5, 15 або 35, - мріяти ніколи не пізно. Тим більше, є розповсюджена думка, що те, що записано на папері, здійснюється швидше. Перевірте цю теорію.

 

7.     Вирушайте у святкову подорож. Скандинавські країни ідеальні у різдвяний період. Країни Європи з їх чудовою архітектурою, вогниками та ярмарками можуть бути прекрасною альтернативою.

 

8.     Мандруйте Україною. Якщо кошти не дозволяють відвідати Фінляндію, купіть квиток на потяг у Львів, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільский. Це не так далеко, не так дорого, але не менш красиво!

 

9.     Купіть ящик мандарин. Якщо спитати у будь-кого, чим пахне Новий рік, відповідь буде одна: мандаринами! Придбайте кілька кілограмів і даруйте усім підряд – друзям, колегам, навіть просто перехожим. Добра та тепла не стає менше, коли ним ділишся!

 

10.Влаштуйте фотосесію. Оберіть локацію із відповідною атмосферою: вогниками, ялинкою. Можете записатись на індивідуальний фотосет, чи зробити сімейні знімки на пам’ять. Якщо встигнете отримати готові фото до настання свят, можете прикрасити роздруківками робоче місце або оселю.

 

11.Приведіть себе до ладу. Свіжий манікюр, зачіска, нова сукня – маст-хев для жінок напередодні нового року. Чоловікам можна відвідати барбершоп. Пара може потішити себе сумісним візитом у СПА-салон – відіб’ється і на зовнішності, і на самопочутті.

 

12.Встановіть новорічну тему на комп’ютері. А ще на смартфоні, на планшеті та на всіх девайсах, якими ви користуєтесь.

 

13.Зіграйте в «Таємного Санту». Це можна зробити в компанії із друзями, колегами, одногрупниками. Кожен має отримати адресата і придбати для нього подарунок, невеличкий (варто заздалегідь встановити вартісний ліміт для всіх). «Фішка» в тому, що ніхто не знає, від кого саме отримує подарунок. Святкові згортки краще скласти під ялинкою, та розібрати у визначений день.

 

Все це, звісно, окрім традиційних способів підняти собі настрій напередодні Нового року та Різдва: купуйте подарунки близьким, читайте новорічні книжки та дивіться святкові фільми, прикрашайте ялинку та запасайтесь солодощами. Це просто, банально, але працює – доведено!


Читай. Мрій. Дій.