м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

13 корисних додатків для вашого смартфону

22.10.2019

Іноземні мови, здоровий спосіб життя, тренування пам’яті, планування бюджету і онлайн-книжки. Добірка мобільних додатків, які допоможуть «прокачати» мозок.

Скільки в середньому часу на день ви проводите із смартфоном в руках? Годину, дві, три? Якщо не знаєте, подивіться розділ «екранний час» у налаштуваннях гаджету. А якщо знаєте, просто уявіть, що якби весь цей час ви витрачали не на соцмережі, а на щось корисне. Наприклад, на додатки, про які ми розповімо нижче.

Слідкуйте за здоров’ям

Якщо ви, як і більшість людей проводите по 8 годин в офісі перед екраном комп’ютеру, фітнес-додатки вам просто необхідні. Вони вмотивують до пішої прогулянки ввечері, допоможуть відкоригувати раціон, попередити судинні захворювання. Рекомендуємо:

Google Fit – додаток було створено спільно зі Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) та Американською асоціацією кардіологів (AАС). Він збирає статистику щодо всіх видів активності протягом дня, фіксує корисні для здоров’я прискорення серцебиття, дозволяє встановлювати цілі і слідкувати за їх досягненням.

Lifesum – додаток, що незамінний при схудненні. Рахує вживані калорії, допомагає сформувати правильний раціон, робить досить точні прогнози щодо темпів зниження ваги. Також має функцію відстеження щоденної фізичної активності і фізкульт-навантажень.

WaterBalance – цікавий і корисний додаток, який стежить за тим, скільки води ви п’єте і нагадує про необхідність поповнити водний баланс. Дуже важлива знахідка враховуючи те, що навіть люди, які стежать за харчуванням, нерідко забувають про контроль споживання рідини.

Тренуйте мозок

Із фігурою розібрались, що із інтелектом? Кілька додатків, які допоможуть «прокачати» мозок:

Peak – безкоштовна мобільна програма відкриває доступ до трьох десятків міні-ігор, що тренують пам’ять, мову і ментальну маневреність. Ігри не втомлюють, але добре відбивають на мозковій активності.

Загадка да Вінчі – гра із захопливими задачами в категоріях «мистецтво», «історія», «математика», «логіка». Окремо треба відзначити вишуканий графічний дизайн додатку.

Doors – як зрозуміло з назви, головна ціль гри – вийти за двері. Задля цього треба вирішувати головоломки – прості на перших десяти рівнях, і дуже заплутані на сімдесят дев’ятому і вісімдесятому.

Вивчайте мови

От вже кілька років повертаєтесь до вивчення англійською, кидаєте і ніяк не можете вийти на гідну розмовну? Вас врятують мобільні додатки. Причому, неважливо, яку мову ви вчите – англійську, французьку або арабську.

LinguaLeo – мабуть, найбільш відомий мобільний додаток у своєму сегменті. Дозволяє вдосконалювати навички у ігровій формі, відкриває доступ до великої бази контенту – фільмів, книжок, навчальних роликів тощо.

DuoLingvo – додаток добрий вже тим, що повністю безкоштовний і не містить набридливої реклами. Замість цього має кілька рівнів складності вивчення мови. За проходження місій у цих рівнях ви отримуватиме ласощі, яким зможете погодувати віртуального улюбленця.

EasyTen – рішення для тих, у кого обмаль часу. Додаток допомагає запам’ятовувати нові слова. Навіть витрачаючи на це по кілька хвилин на день, ви зможете вивчити більше 300 нових слів протягом одного місяця.

Читайте книжки

Досить жалітися на те, що у вас немає часу на літературу! Завантажте наступні програми і насолоджуйтесь улюбленими творами в метро, на прогулянці із собакою, - словом, будь де і будь-коли.

Bookmate – відрізняється налаштованою синхронізацією на всіх пристроях: починаєте читати книжку на смартфоні, продовжуєте на планшеті, пізніше відкриваєте на тому місці, де зупинились, з ноутбуку. Ця електронна бібліотека містить близько 500 тисяч видань на 9 різних мовах. Для того, щоб ними скористатись, звісно, необхідний доступ до мережі.

Wаttpad – аналізує ваші вподобання та пропонує до прочитання книжки, які на 99% можуть вас зацікавити. Містить чималу добірку безкоштовних видань. Цікаво й те, що розробка дає можливість читати книжки, які знаходяться у процесі створення. Декому додаток навіть допомагає розкрити у собі талант письменника.

Storytel – якщо часу ну зовсім мало, завантажте Storytel та насолоджуйтесь класикою світової літератури в аудіоформаті. У вашому розпорядженні опиниться близько 60 тисяч записів.

 

Читай. Мрій. Дій.