м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Зіталер Роберт

Роберт Зіталер – письменник і сценарист, багаторазовий володар різноманітних премій. Роберт Зіталер народився у Відні, в 1966-му році. Навчався у школі для дітей з вадами зору. У 1998 році переїхав до Берліна та оселився у районі Кройцберг. Зіталер навчався у школі акторської майстерності у Відні та брав участь у багатьох кіно-, теле- та театральних проектах у Відні, Берліні, Штутгарті та Гамбурзі. Телеглядачі знають його по ролі доктора Кнайсслера у німецькому детективному серіалі «Сильна команда» (нім. Ein starkes Team). У 2015 році зіграв роль Луки Мородета у фільмі Паоло Соррентіно «Юність».

Зіталер написав п’ять романів. «Die Biene und der Kurt», «Die weiteren Aussichten», «Jetzt wird’s ernst» та «Der Trafikant» («Власник тютюнової крамнички») вийшли друком у цюрихському видавництві «Kein & Aber». У 2014 році у видавництві «Hanser Berlin» був опублікований роман «Ціле життя» (нім. Ein ganzes Leben, 2014).

Зіталер мешкає у Відні та Берліні. Він є лауреатом багатьох літературних нагород. За його сценарієм було знято фільм «Друга жінка» (нім. Die zweite Frau, 2008). У 2009 році став лауреатом Премії Грімме (нім. Grimme-Preise).

Відзнаки:

    2009 — Премія Грімме за сценарій до фільму «Друга жінка»

    2015 — Премія Гріммельзгаузена (нім. Grimmelshausen-Preis) за роман «Ціле життя»

    2016 — фіналіст Міжнародної Букерівської премії («Ціле життя»).

Товари цього бренду

-51%
Розпродаж
(0)
Ціле життя
81 грн.
40 грн.
є в наявності