м. Харків, 61037, вул. М. Гомоненка, 10
Vivat книжковий
інтернет-магазин

Теґмарк Макс

Шведсько-американський фізик, астрофізик та філософ. Професор the Massachusetts Institute of Technology та науковий директор the Foundational Questions Institute. Співзасновник the Future of Life Institute дослідницької організації з питань екзистенціональних ризиків, пов’язаних із поширенням штучного інтелекту. Автор наукових творів у галузі космології.

Предметом дослідження науковця є походження, еволюція, структура Всесвіту в цілому та його просторових і часових масштабах. За підтримки провідних астрофізиків-експериментаторів Макс Теґмарк поєднав теоретичну роботу з проведенням нових вимірювань. Ці заходи мали на меті дослідити межі космологічних моделей та їх параметрів.

Є автором понад 200 науково-дослідницьких публікацій, дев’ять з яких було процитовано понад 500 разів. Крім того, він розробив інструменти аналізу даних та застосував їх до космічних мікрохвильових фонових експериментів, зокрема COBE, QMAP та WMAP. Також Макс Теґмарк дослідив та застосував технологічну схему обчислень низькочастотної радіоінтерферометрії.

Результати своїх численних спостережень та здобутків з проблематики математичного обчислення Всесвіту дослідник висвітлив у кількох науково-дослідницьких творах: Our Mathematical Universe (2014), Life 3.0: Being Human in the Age of Artificial Intelligence (2017).

Товари цього бренду

(0)
Життя 3.0. Доба штучного інтелекту
330 грн.
Немає в наявності
Підписатися