Презентація книжки Асі Казанцевої в Одесі

«Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці» - дебютна книжка молодого і талановитого наукового журналіста Асі Казанцевої. Випускниця біофаку СПбГУ, лауреат премії в галузі науково-популярної літератури «Просвітитель» (2014), науковий консультант на телебаченні, вона стала саме тим автором, на якого давно чекали читачі. У легкій і трохи жартівливій формі Казанцева розповідає про основні біологічні пастки, які розставила для нас еволюція. Чому люди сумують без причини, купують не потрібні речі, напиваються, переїдають? Відповіді на ці, та цілу купу інших запитань ви знайдете у книжці «Хто б міг подумати! Як мозок змушує нас робити дурниці».

Вже зараз кожен з вас може отримати твір Асі Казанцевої на свою книжкову полицю, як безумовний «must have» цього року в книжковому інтернет-магазині Віват.

Книга вперше була видана на українській мові видавництвом «Віват», а презентація проходила в Одесі, де нещодавно відбулась серія лекцій авторки. Присутні мали можливість поставити свої запитання, а трохи пізніше все бажаючі отримали автографи Асі Казанцевої.

Поделиться: