"Диво"

«Диво» – це книга про людяність і доброту. Вона рекомендована для підлітків, але на мій погляд, її буде цікаво прочитати і дорослим, щоб згадати прості, всім відомі речі, про які ми забуваємо у повсякденному житті. «Диво»– справді дивовижна книга.

На перший погляд здається, що ця історія про хлопчика, з вадами зовнішності, але, зазирнувши глибше, ви зрозумієте, що насправді, це історія про доброту і мужність, про жертовність, про кожного підлітка у світі. Про те, що всі люди різні, але всі однаково заслуговують на любов, дружбу, розуміння.

Ця книга не залишить вас байдужими, вона вас «схопить» з перших сторінок і ще довгий час ви не зможете її забути. Ви замислитесь про себе і своє ставлення до світу, захочете бути трохи схожим на когось з героїв або ж просто зрозумієте, як вам пощастило в житті, не зважаючи ні на що.

Саме тому ця історія, насамперед, буде цікавою для підлітків - перехідний вік, становлення особистості, вибір між «світлою і темною сторонами сили», як сказав би головний герой. Він покаже, що навіть одна людина може змінити світ, нехай лише світ середньої школи.


З моменту виходу книги у видавництві Knopf Books for Young Readers в лютому 2012 року було продано два мильйони примірників. "Диво" було включено у списки таких відомих премій в галузі дитячої літератури, як UKLA Book Award і Медаль Карнегі, а також постійно займає високе місце у списку бестселлерів за версією газети The New York Times. Також відомо, що компанії Lionsgate і Mandeville зараз працюють над кіноадаптацією книги, а відома актриса Джулія Робертс вже дала свою згоду на зйомки у єкранізіції.


Поделиться: