Vivat-book є учасником у 21 форумі видавців у Львові

Чарівна колиска

Ми беремо участь у 21-му Форумі видавців у Львові

Від четверга, тобто з 11 вересня, наші шанувальники можуть знайти книжки видавництва у Львові. Традиційним місцем зустрічі є Палац мистецтв (вул. Коперника, 17). Цього року ми привеземо на ярмарок велику кількість новинок.

Від ТМ Pelikan чекайте серію «Ведмежі історії», «Велику книгу для маленьких друзів», «Чарівну колиску», «Найкращі казки Андерсена» та нашу гордість – «Пригоди Аліси у Дивокраї».

Від ТМ «Аргумент-принт» слід чекати багато нової літератури з рукоділля. Цього разу ми запропонуємо вам унікальні поради від майстринь «гачків та плетіння» і впевненні, що наша оновлена серія припаде вам до смаку.

Але дві книжки є особливо значимими для нас – це «Путінократія» Бориса Райтшустера та «Ой, ти, соловейко» Ніни Матвієнко (упорядник). Перша – це дослідження німецького журналіста, яке вперш є перекладене російською та українськими мовами. Друга – це унікальна антологія українських пісень, що упорядковані великою співачкою.

Все це і більше ми готові вам показати на стенді №340. Також вже зараз ви можете пeреглянути каталог новинок. Приходьте! Будемо раді знайомству!

Як пройшов 21 форум видавців у Львові

Поделиться: